در باره افغان هویز

به نام خدا

يكي از نمود هاي پيشرفت هر جامعه ميزان دسترسي افراد آن جامعه به امكانات ارتباطي است. تيم افغان هویز نیز برای کاهش فاصله جامعه افغانی از دیگر جوامع و گسترش وب سایت های دری و پشتو زبان بر روی وب ، سايت تخصصي افغان هویز را در زمينه فروش هاست و ثبت دومين ارزان با كيفيت بسيار بالا بوجود آورده است تا بتواند گامي اساسي در اين زمينه بردارد.

افغان هویز  با این هدف به وجود آمد که پایگاهی کامل و متشکل از تمامی امکانات لازم برای وب سایتها باشد و همچنین نحوه ارائه این خدمات به گونه ای باشد که تمامی افراد از هر طبقه و سطح علمی بتوانند از سرویسهای ما استفاده کنند، این اهداف باعث شد که سطح خدمات خود را از آموزش تا پیشرفته ترین خدمات وب توسعه دهد

افغان هویز برای اولین بار با ارائه سرور های پرقدرت و ارزان قیمت  مرز سرورهای اختصاصی را در افغانستان شکسته است و این امکان را بوجود آورده است که شما با کمترین اطلاعات در مورد سرور ها قادر به ارائه خدمات باشید .

همچنین افغان هویز این امکان را برای آندسته از شرکتها و یا افرادی که خواهان ارائه سرویس هاست و دومین در ناحیه خود را دارند سرویس های نمایندگی را فراهم نموده است .

ما میتوانیم استعداد و توانیهای شما را به دنیا معرفی نماییم. طراحی و اجرای  استاتیک , دینامیک , فلش , برنامه های جامع مبتنی بر بانک های اطلاعاتی و یا ترکیبی از اینها جزو خدمات خدماتی تخصصی ماست.
 


 

ContactOrderSite MapHome